Pan Tadeusz Krynica-Zdrój

ATRAKCJE

DEPTAK

Deptak, określany jako serce miasta, to miejsce gdzie znajdują się najważniejsze zabytki Krynicy, ale także liczne atrakcje turystyczne oraz restauracje. 

2km od hotelu.

KOLEJ GONDOLOWA

Kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką ma długość 2 211 m. Biegnie z Czarnego Potoku na szczyt Jaworzyny Krynickiej (1114 m.n.p.m.) 

7km od hotelu.

WIEŻA WIDOKOWA

Jest to pierwsza w Polsce wieża widokowa w koronach drzew o unikalnej konstrukcji drewnianej, oferująca blisko 2 kilometrowy spacer. 

4km od hotelu.

Góra Parkowa

Góra Parkowa (742 m) – szczyt w Paśmie Jaworzyny w Beskidzie Sądeckim, na terenie Krynicy-Zdroju. Jest jednym z głównych terenów rekreacyjnych, spacerowych i sportowych miasta.
 
1,5km od hotelu

Lodowisko

Całoroczna Hala Lodowa posiadająca pełnowymiarowe lodowisko o wymiarach 30 x 60 metrów z trybunami mogącymi pomieścić 2635 osób. Na codzień mecze rozgrywa tutaj KTH Krynica.

ok.2km od hotelu

Pijalnia

Pijalnia Główna w Krynicy-Zdrój to miejsce słynące nie tylko z leczniczych wód mineralnych, lecz także z licznych koncertów, konferencji, bankietów oraz wydarzeń kulturalnych.

ok. 1km od hotelu

Trasy Rowerowe

Liczne trasy rowerowe sprawiają, że wypoczynek w Krynicy-Zdrój będzie jednocześnie doskonałą okazją do aktywnego, a zarazem przyjemnego spędzania czasu wolnego.

ok. 1km od hotelu

Szlaki turystyczne

Malowniczy krajobraz, bliskość natury, śpiew ptaków, szum drzew oraz zapierający dech w piersiach widok – właśnie to oferują niesamowite szlaki turystyczne Tylicza i okolicy.

ok. 1km od hotelu

Aqua Park "Lipany"

AquaPark Lipany to kompleks basenów na Słowacji, składający się 2 basenów geotermalnych, 3 basenów dla dzieci, 7 zjeżdżalni wodnych oraz 2 boisk do siatkówki plażowej.

45km od hotelu

STOKI NARCIARSKIE

Liczne stoki oraz wyciągi narciarskie, zlokalizowane w Krynicy-Zdrój oraz sąsiedniej miejscowości – Tylicz, sprawiają, że nasz obiekt to doskonała baza wypadowa dla wszystkich miłośników białego szaleństwa

3km od hotelu

Ogrody ZMYSŁÓW

Największe w kraju, muszyńskie Ogrody Sensoryczne, nazywane również ogrodami zmysłów, cieszą oko różnorodnością pięknych roślin, jak również rozkoszują nasze zmysły owocami z krzewów i drzewek owocowych 

13km od hotelu

zamek "Baszta"

Ruiny zamku muszyńskiego znajdują się w paśmie Koziejówki (636 m), na stromym wzgórzu nad zakolem rzeki Poprad, w widłach potoków Szczawnik i Muszynka. Wzgórze to potocznie jest nazywane “Basztą”.

12 km od hotelu