Pan Tadeusz Krynica-Zdrój

ZABIEGI

WYJĄTKOWY

MASAŻE

Zapraszamy do naszego obiektu, gdzie oferujemy wyjątkowe masaże, które z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby i pomogą Ci zrelaksować się i odprężyć podczas pobytu. Nasze wyjątkowe masaże to połączenie nowoczesnych technik i tradycyjnych metod masażu, które pomogą Ci poczuć się odprężonym i zrelaksowanym.

GROTA

SOLNA

Grota solna to specjalne pomieszczenie, w którym powietrze nasycone jest mikrocząsteczkami soli. Takie pomieszczenie ma korzystny wpływ na zdrowie, w szczególności na układ oddechowy i skórę. Terapia solna jest stosowana w celu łagodzenia objawów chorób układu oddechowego, takich jak astma, przewlekłe zapalenie oskrzeli, przewlekłe zapalenie zatok, alergie i katar sienny.

KOMORA

HIPERBARYCZNA

Komora hiperbaryczna to specjalistyczne urządzenie medyczne, w którym można wykonywać terapię tlenową pod zwiększonym ciśnieniem. Stosowana jest w leczeniu różnych schorzeń, takich jak choroby układu krążenia, choroby neurologiczne, trudno gojące się rany, infekcje i choroby skóry, choroby ucha, gardła i nosa, problemy związane z oddychaniem oraz urazy spowodowane zatruciami i niedotlenieniem.

REHABILITACJA

Podczas turnusów rehabilitacyjnych posiadamy również zabiegi takie jak :

  • łóżko wodne
  • termo masaż
  • lampa bioptrom
  • magnetronik