zadzwoń, chętnie pomogę +48 18 471 20 70 , 536 366 800

zadzwoń, chętnie pomogę +48 18 471 20 70 , 536 366 800

Sprawdź pogodę

Sprawdź pogodę

Wakacje w Krynicy

Latem zapraszamy na dłużej!

Krynica oraz cały region każdego lata przygotowuje tyle atrakcji i ciekawych form spędzania wolnego czasu że nawet dwa tygodnie to za mało by z nich skorzystać.

Ale jeśli wpadniecie tylko na kilka dni też czeka Was szereg atrakcji.

Sezon letni w Hotelu Pan Tadeusz trwa od 25.06 do 27.08 – cena noclegu 120 pln

Pensjonat Pan Tadeusz to idealna baza wypadowa i cichy azyl gdzie wypoczniecie i zrelaksujecie się po powrocie z licznych atrakcji które na Was czekają.

Wakacje w Krynicy

Dla aktywnych dostępna jest praktycznie każda forma aktywnego wypoczynku.

Pieszo i nordic walking – okolica to niewyczerpalne źródło wszelkich form pieszych wędrówek, spacerów czy ambitnych wypraw górskich. Do dyspozycji jest szereg atrakcyjnych szlaków turystycznych o bardzo zróżnicowanym stopniu zaawansowania, malowniczo położonych wśród zieleni i gór Beskidu Sądeckiego.

Rowerem – ilość dróg, ścieżek i traktów sprawia że można cały urlop spędzić na rowerze. Swoje trasy znajdą zarówno amatorzy jak i zaawansowani cykliści.

W siodle – amatorzy spędzania wolnego czasu w siodle również nie będą rozczarowani. Liczna grupa profesjonalnych stadnin oferuje przejażdżki dla początkujących i dla zaawansowanych. Dla mniej odważnych organizowane są wycieczki zaprzęgami konnymi.

Na tych którzy potrzebują adrenaliny czekają quady, samochody terenowe, paintball, tor gokartowy, park linowy, spływy kajakowe, rafting i wiele inny ekstremalnych aktywności.

Dla statecznych

Dla statecznych też nie brakuje przyjemności łącznie z podziwianiem widoków z najwyższych okolic dzięki np. Kolei Gondolowej na Jaworzynie Krynickiej czy Kolejce Linowej na Górze Parkowej położonej niemalże w samym sercu miasta.

Niezliczona liczba zielonych miejsc w uzdrowisku oraz atrakcyjne szlaki turystyczne zachęcają do spacerów i wypoczynku na łonie natury. Bogaty wybór SPA i ośrodków odnowy biologicznej zaspokoi potrzeby każdego.

Poza tym w sezonie letnim nie brakuje imprez kulturalnych oraz ciekawych miejsc gdzie można spotkać ciekawych ludzi.

Wakacje w Krynicy

Brzmi ciekawie? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Dane kontaktowe

Hotel Pan Tadeusz

ul. Leśna 10,
33-380 Krynica Zdrój
+48 18 471 20 70 , 536 366 800 pantadeusz@pro.onet.pl

W sprawie rezerwacji grupowych prosimy o kontakt na adres biuro@meblomat.pl lub
tel. 502 029 800

Zapraszamy na stronę meteor-turystyka.pl/pantadeusz-krynica-zdroj,krynica-zdroj.html

Formularz kontaktowy